Kurumsal

Kök Enerji; yenilikçilik, kalite, dürüstlük ve adalet, çalışana saygı, doğaya saygı olmak üzere beş ilke üzerine kurulmuş ısıtma, soğutma ve enerji üretim sistem çözümleri sunan bir firmadır.

Yenilenebilir enerji sistemleri ile ısıtma, soğutma ve elektrik üretimi üzerine

odaklanmış olan Kök Enerji; yenilikçilik ilkesi doğrultusunda müşterilerinin isteklerini iyi analiz ederek, zamanın en gelişmiş ısıtma, soğutma, enerji sistemleri teknolojilerini fiyat-performans optimizasyonu ile sunmayı hedeflemektedir.
Yenilenebilir enerji sistemlerinde ısı pompası, kojenerasyon sistemleri ana faaliyet konularını oluştururken. Güneş enerjisi ve bu sistemlerin ısı pompaları ya da farklı ısıtma, soğutma sistemleri ile akuple çalışması konusunda da çözümler sunmaktadır.
Merkezi sistem klima ve havalandırma sistemlerinin yanı sıra döşemeden (yerden, duvardan, tavandan) ısıtma, serinletme sistemleri ile binalarda inovatif, konforlu ısıtma sistemlerinde de uzmanlaşmıştır.
İsteklerin projelendirilmesinden finansmanına, kurulmasından devreye alınmasına kadar her nokta da Kök Enerji bilgi birikimi ve deneyimi ile müşterilerinin hep yanındadır.
Kök Enerji verimliliği arttırmanız için inovatif çözümler sunarken, doğanın gücünü hissedeceksiniz. Unutmayın! Doğa enerjisini vermek için bekliyor…
Yenilikçi Verimli Enerji … KÖK ENERJİ

粉嫩公主酒酿蛋与传统手工酒酿蛋的丰胸产品区别。粉嫩公主酒酿蛋采用的原料都是优质的纯天然有机食品粉嫩公主酒酿蛋,产品无任何激素,没有任何副作用产后胸部下垂怎么办。主要成份有:酒酿原汁、土鸡蛋、珍珠糯米、姜汁红糖、泰国野葛根等提取物酒酿蛋丰胸