Kojenerasyon Sistemleri

KÖK ENERJİ, müşterilerinin isteklerini iyi analiz ederek, zamanın en gelişmiş ısıtma, soğutma, enerji sistemleri teknolojilerini fiyat-performans optimizasyonu ile sunmayı ilke edinmiştir.

Yenilikçilik ilkesi doğrultusunda uyguladığımız kojenerasyon sistemleri birleşik ısı güç sistemleri olup verimleri  %95’e, yakıt tasarrufları ise %40’lara kadar çıkmaktadır. %35-%40 verime sahip geleneksel elektrik üretim sistemlerine göre çok verimli olan kojenerasyonlar ihtiyaçlarınıza göre bir soğutma sistemi eklenerek Trijenerasyon yapılabilmektedir.

Kojenerasyon sistemleri otellerde, hastanelerde, endüstriyel tesislerde, konutlarda, okullarda, elektrik ve ısının ihtiyaç olduğu daha birçok noktada kullanılabilmektedir. Kojenerasyon ile kesintisiz bir elektrik kaynağına sahip olurken, özellikle endüstriyel tesislerde düşük fiyatlı enerji elde ederek rekabet gücünüzü de arttırmaktasınız.

Dünyada artan enerji verimliliği çalışmalarında özellikle Avrupa’da ilk sıraları alan mini( 500 kw ta kadar) ve mikro (50 kw a kadar) kojenerasyon sistemleri, Türkiye’de de 500 kw ‘a kadar kurulu güçler de lisans alma zorunluluğu olmadan, 50 kw’a kadar kurulu güçlerde de ürettiğiniz elektriğin fazlasına alım garantisi getirilerek  ve devletin çeşitli teşvikleriyle de desteklenmektedir.

Yenilikçi , verimli enerji kaynaklarından biri olan kojenerasyon tesislerinin finansmanından ,kurulmasına ve devreye alınmasına kadar her noktada KÖK ENERJİ.

粉嫩公主酒酿蛋采用现代科学方法粉嫩公主酒酿蛋正品,经过7年超长周期的研发,设置出更加合理的配方配比丰胸产品,使得同样一杯酒酿蛋,粉嫩公主酒酿蛋的营养效果是传统手工酒酿蛋效果的三倍,而且即充即饮很方便产后丰胸,而传统手工酒酿蛋的制作很麻烦,效果也不怎么好,营养价值很少丰胸方法